6 powodów, dla których warto korzystać z samoobsługowych myjni dla psów

6 powodów, dla których warto korzystać z samoobsługowych myjni dla psów

Przez ostatnich kilka lat wsłuchiwałem się w to, co Klienci mówią o naszych myjniach Wash Dog. Za co nas chwalą a za co dają negatywne komentarze. Najczęściej wymieniali 6 powodów, dla których warto korzystać z samoobsługowych myjni dla psów.

Oto one:

Swoboda korzystania

Myjesz psa kiedy chcesz lub kiedy potrzebujesz. Bez umawiania się, bez czekania. Dlatego często do myjni przychodzą osoby zabiegane, które dopiero wieczorem lub w weekend mają wolną chwilę, żeby umyć psa.

Porządek w domu

Czy znasz taki scenariusz “Pies zapiera się łapami, nie chce wejść do brodzika, choć jest cały brudny. My powoli tracimy cierpliwość… Udało się! Pies wykąpany, w brodziku pełno sierści, w łazience bałagan i jeszcze najlepsze przed nami – suszenie! Pies, cały mokry, ucieka po mieszkaniu, a my za nim z suszarką! Ślizga się na łapach, wpada do pokoju na dywan, wyciera się w niego i w kanapę… istny cyrk. Łazienka do sprzątania, podłogi do mycia “ (cyt z https://johndog.pl/blog/zyciezpsem/pies-w-kapieli-czyli-jak-dziala-psia-myjnia/).
Po wizycie w samoobsługowej myjni dla psów w domu jest porządek, pies jest czysty, właściciel jest zrelaksowany.

Pozycja mycia

W myjni myjesz psa w specjalnie do tego przeznaczonej wannie, co jest znacznie wygodniejsze niż mycie w domowych warunkach. Nie schylasz się do ziemi, a pies wygodnie stoi. Dzięki temu mycie psa to “czysta przyjemność”.

Oszczędność czasu

Wizyta w samoobsługowej myjni dla psów to 15 -20 min. Pies czysty i pachnący a właściciel szczęśliwy.

Temperatura wody

W myjniach temperatura wody jest odpowiednia dla psa. Nie wymaga regulacji, sprawdzania. Dzięki zastosowanym zabezpieczeniom nie ma możliwości poparzenia. To znacznie ułatwia mycie.

Specjalistyczna suszarka

Suszenie zwykle zajmuje znacznie więcej czasu niż samo mycie. Dużo szybciej wysuszymy psa suszarką dla zwierząt, która jest w maszynie.

Znasz już 6 powodów, dla których warto korzystać z samoobsługowych myjni dla psów.
6 najczęściej powtarzanych argumentów “za”.

TERAZ PRZEJDŹ DO KALKULATORA I SPRAWDŹ ILE MOŻNA NA TYM ZAROBIĆ
https://myjniedlapsow.pl/dla-inwestorow/zyskownosc/

Kolejny artykuł z kategorii: «

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
e-mail: info@myjniedlapsow.pl
tel.: 606 674 045

Zachęcamy do zapisania się do naszego Newslettera!

Nie wysyłamy spamu!

Wykonanie: Nautil.pl