logo-final
Biznes

Leasing myjni dla psów Wash Dog BOX

Podziel się:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

Leasing myjni dla psów Wash Dog BOX

Leasing samoobsługowej myjni dla psów Wash Dog BOX – jak to zorganizować?

Zastanawiasz się, która z form finansowania zakupu myjni będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? 

Czy kupić samoobsługową myjnię dla psów Wash Dog BOX za gotówkę czy wziąć na nią leasing?

Leasing jest bardzo popularną formą finansowania inwestycji w ostatnich latach, dlatego

wielu naszych klientów zdecydowało się na skorzystanie z tego rozwiązania i są bardzo zadowoleni. 

 

Dla kogo leasing?

Z finansowania zakupu myjni przy wykorzystaniu leasingu mogą skorzystać firmy.

Niestety nie jest to rodzaj finansowania dla osób fizycznych, więc jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej lub spółki nie będziesz mógł ubiegać się o leasing.

Warto zauważyć, że cała procedura przyznania leasingu odbywa się zdalnie. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i nie zabiera wiele czasu. Jedynie podpisanie umowy leasingowej odbywa się na osobistym spotkaniu z doradcą.

Nie martw się jeżeli Twoja firma ma stratę lub od niedawna prowadzisz działalność. Każdy klient oceniany jest indywidualnie i często inne czynniki niż czas prowadzenia firmy wpływają na pozytywną decyzję leasingową. Najprościej się o tym przekonać składając bezpłatny wniosek leasingowy, który sprawdzi czy możesz otrzymać takie finansowanie. 

 

Czy leasing się opłaca?

Jak wiadomo każdy przedsiębiorca sam podejmuje decyzje co do zarządzania finansami firmy i najlepiej wie co jest dla niej najkorzystniejsze w danym momencie. 

Z pewnością dzięki leasingowi nie trzeba angażować dużej kwoty własnej gotówki na zakup myjni. Wystarczy wyłożyć niewielką kwotę na opłatę wstępną a później co miesiąc spłacać raty leasingu.

Ponieważ nie musisz angażować dużego kapitału własnego na zakup samoobsługowej myjni dla psów, pieniądze możesz przeznaczyć na reklamę i rozwój biznesu. Dzięki leasingowi będziesz mógł już od początku działalności generować zyski i spokojnie spłacać raty. 

Pamiętaj o tym, że we wniosku określasz również kwotę wykupu myjni po zakończeniu umowy leasingowej.

 

Jakie są raty leasingu?

Poniżej przedstawiamy przykładowe wyliczenia rat leasingowych dla myjni Wash Dog BOX (oferta z dnia 30 października 2021 roku) na okres 5 lat:

 

netto: brutto:
Cena zakupu: 46 900 zł 57 687 zł
Wpłata własna: 4 690 zł 5 768 zł
Rata miesięczna: 665 zł 819 zł
Opłata końcowa: 7 035 zł 8 653 zł

 

Ile psów miesięcznie spłaci ratę leasingu?

Według analiz Wash Dog z roku 2021 i 2020 za mycie psa klienci płacą średnio 35 zł. 

To oznacza, że 24 klientów w miesiącu, którzy zostawią w myjni kwotę 35 zł spłaci ratę leasingową samoobsługowej myjni dla psów Wash Dog BOX.

W celu wykonania dokładnych obliczeń zapraszamy do skorzystania ze specjalnego kalkulatora umieszczonego na naszej stronie: 

http://myjnie-dla-psw.local/dla-inwestorow/zyskownosc/

 

Jak wygląda procedura leasingowa?

Procedura uzyskania leasingu jest bardzo prosta. Poniżej przedstawiamy 5 najważniejszych kroków.

KROK 1 Oferta

Do ubiegania się o leasing potrzebujesz określić dokładnie jaki model myjni i z jakim wyposażeniem wybrałeś. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, którą przekażesz do firmy leasingowej.

KROK 2 Wniosek o leasing

Składasz wniosek o przyznanie leasingu na wskazaną w ofercie myjnię. We wniosku określasz wysokość opłaty wstępnej, czas trwania umowy oraz wartość wykupu myjni po zakończeniu umowy. Wypełnienie wniosku zajmie tylko kilka chwil. 

My współpracujemy z PKO Leasing (https://www.pkoleasing.pl/) i mamy tam swojego opiekuna. Ty możesz skorzystać z dowolnej firmy leasingowej lub sprawdzić warunki z naszym opiekunem z PKO Leasing.

KROK 3 Decyzja o przyznaniu leasingu

Po kilku dniach od złożenia wniosku otrzymujesz decyzję. Jeżeli jest ona pozytywna możemy przejść do kolejnego kroku. W przypadku decyzji negatywnej, musisz poszukać innych sposobów sfinansowania zakupu samoobsługowej myjni dla psów Wash Dog BOX.

KROK 4 Umowa leasingowa i umowa zamówienia

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji przygotowywana jest umowa leasingowa.

Teraz czas na podpisanie umów. 

Umowę leasingową podpisujesz z firmą finansującą zakup a umowę zamówienia samoobsługowej myjni dla psów z Wash Dog. Po podpisaniu umów wpłacasz na konto Wash Dog kwotę równą wpłacie własnej do leasingu a my przystępujemy do realizacji  zamówienia.

KROK 5 Instalacja myjni

Już po 8 tygodniach od otrzymania wpłaty wstępnej dostarczamy do Ciebie samoobsługową myjnię dla psów Wash Dog BOX.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat zakupu samoobsługowej myjni dla psów Wash Dog BOX

zadzwoń  tel. 606 674 045