logo-final
Biznes

Jak zarabiać więcej pieniędzy, czyli jak zarabiać na samoobsługowej myjni dla psów?

Podziel się:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

Jak zarabiać więcej pieniędzy, czyli jak zarabiać na samoobsługowej myjni dla psów?

Jak zarabiać więcej pieniędzy? To pytanie wielu z nas zadaje sobie każdego dnia. Niezależnie od miejsca zamieszkania, aktualnych dochodów, zainteresowań czy wykształcenia wiele osób marzy o biznesie, który sam się kręci i jest praktycznie bezobsługowy. Ile głów tyle pomysłów, ale jak trafić na taki przysłowiowy “samograj”? 

W tym artykule pokażę Ci w jaki sposób zarabiać na samoobsługowej myjni dla psów Wash Dog BOX.  Krok po kroku przeprowadzę Cię przez biznes, który z powodzeniem prowadzę od wielu lat.

Przeczytaj i dowiedz się:

 1. Gdzie postawić samoobsługową myjnię dla psów?
 2. Gdzie zamówić myjnię?
 3. Ile kosztuje myjnia?
 4. Jak zapłacić za myjnię?
 5. Jak zarabiać na samoobsługowej myjni dla psów?
 6. Jak zarabiać więcej pieniędzy?

GDZIE POSTAWIĆ SAMOOBSŁUGOWĄ MYJNIĘ DLA PSÓW

Dobra lokalizacja myjni, to klucz do sukcesu w tym biznesie. Znajdź najlepsze miejsce w okolicy. Sprawdź, czy myjnia będzie widoczna z ulicy, czy będzie można ją dobrze oznaczyć, czy przed myjnią jest parking. Dobra lokalizacja dla Twojej myjni jest naprawdę ważna. Myjnia powinna być widoczna a nie schowana! To biznes, który ma zarabiać, a jak zarabiać więcej kiedy nas nie widać? 

Gdzie zatem postawić myjnię? Oto niektóre z propozycji:

 • przy samoobsługowej myjni samochodowej
 • na parkingu przy centrum handlowym
 • obok gabinetu weterynaryjnego
 • przy sklepie zoologicznym
 • obok salonu fryzjerskiego dla psów

GDZIE ZAMÓWIĆ MYJNIĘ

Samoobsługową myjnię dla psów Wash Dog BOX zamów na stronie www.myjniedlapsow.pl

Na stronie znajdziesz również konfigurator myjni, który pozwoli Ci wybrać najlepszą opcję i uzupełnić myjnię o dodatkowe elementy wyposażenia. Czas realizacji zamówienia od momentu wpłacenia zaliczki wynosi 3 miesiące.

ILE KOSZTUJE MYJNIA

Samoobsługowa myjnia dla psów Wash Dog BOX kosztuje od 58 tys. netto do 74 tys. netto. Wszystko zależy od dodatkowego wyposażenia zainstalowanego w myjni. Dodatkowo do myjni możesz zamówić kontener, w którym możesz prowadzić biznes.

JAK ZAPŁACIĆ ZA MYJNIĘ

Za Wash Dog BOX możesz zapłacić gotówką, skorzystać z leasingu lub z dedykowanych dopłat z funduszy europejskich. Więcej na temat leasingu przeczytaj w tym artykule.

JAK ZARABIAĆ NA SAMOOBSŁUGOWEJ MYJNI DLA PSÓW

Samoobsługowa myjnia dla psów Wash Dog BOX to biznes prosty jak samo mycie psa w myjni. Zarabiasz za każde mycie psa, w zależności od czasu, który klient wykorzysta na mycie psa. Każde 10 minut w myjni niezależnie od tego czy leci woda z szamponem czy pracuje suszarka kosztuje 30 zł. Korzystanie z myjni jest bardzo intuicyjne a klient, który raz szybko i wygodnie wykąpał psa w Wash Dog BOX, zawsze będzie tu wracał. 

JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY NA MYJNI

Pamiętaj o marketingu. To równie ważne jak dobra lokalizacja. Załóż wizytówkę firmy w Google Maps i zadbaj o jej aktualne dane. Utwórz profile w mediach społecznościowych i zachęcaj klientów do dzielenia się opiniami i zdjęciami z myjni. Profile na Facebooku i Instagramie dobrze sprawdzą się w tej roli.

Przeczytaj dlaczego warto zainwestować w samoobsługową myjnię dla psów i zamów Wash Dog BOX jeszcze dziś.