logo-final
Biznes, Finanse

Jak najprościej, najszybciej i najtaniej otworzyć samoobsługową myjnię dla psów?

Podziel się:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

Jak najprościej, najszybciej i najtaniej otworzyć samoobsługową myjnię dla psów?

Podoba Ci się pomysł myjni i zastanawiasz się jak najprościej, najszybciej i najtaniej otworzyć samoobsługową myjnię dla psów? Nie musisz wydawać milionów na aranżację i urządzanie lokalu. Kafelki, ściany, wentylacja, ogrzewanie, przyłącza itd. To nie o to chodzi na początku biznesu. Przecież chcesz zarabiać na myciu psów a nie zajmować się budowlanką. Nie musisz też organizować kontenera, załatwiać pozwoleń, zgłoszeń i podłączeń. Przecież chcesz zarabiać na myciu psów a nie zajmować się administracją. W tym artykule przeczytasz jak najprościej, najszybciej i najtaniej otworzyć samoobsługową myjnię dla psów.

Jak zacząć?

Na początek wystarczy kupić samoobsługową myjnię dla psów i wstawić ją w dobre miejsce. Przejdź do konfiguratora myjni i sprawdź ile będzie kosztował Twój Wash Dog BOX http://myjnie-dla-psw.local/konfigurator/

Jakie miejsce będzie dobre dla samoobsługowej myjni dla psów?

lecznica weterynaryjna (przeczytaj: myjnia w lecznicy)

sklep zoologiczny (przeczytaj: myjnia w sklepie zoologicznym)

galeria handlowa (przeczytaj: myjnia w galerii handlowej)

salon groomerski (przeczytaj: myjnia u groomera

Wstawienie maszyny w takie miejsce jest proste i nie generuje zbędnych kosztów. Zaletą są gotowi klienci z psami, łatwy i tani marketing oraz szybka realizacja inwestycji. Dodatkowo nie musisz się wiązać długoletnimi umowami najmu a tym samym będziesz mógł w razie potrzeby przestawić maszynę gdzie indziej. To są tylko propozycje wynikające z moich obserwacji. Tak naprawdę myjnię dla psów możesz wstawić wszędzie gdzie jest prąd, woda i odpływ.

Postawienie Was Dog BOX obok działającego biznesu to zawsze dobry pomysł. Istniejący już biznes zyska dodatkową wartość, coś czego inni nie mają a Ty znacząco ograniczasz swoje koszty. Każda ze stron wygrywa!

Zatem nie czekaj aż ktoś otworzy samoobsługową myjnię dla psów w Twojej okolicy, bądź pierwszy! Zadzwoń tel. 606 67 40 45 lub napisz na info@myjniedlapsow.pl